Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady něco o Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger se narodila na Havaji, proto má tak krásně snědou pleť. Odmalička se věnovala zpěvu a tanci. Ve svých čtrnácti letech se přestěhovala do Kentucky. Zpočátku nemohla zapadnout mezi kolektiv, právě kvůli barvě své pleti. Jednu dobu si Nicole přivydělávala jako modelka a po několika vystřídaných pěveckých skupinách se dostala k Pussycat Dolls.

Carmit Bachar

Carmit je ženahned několika původů. Její matka má holandsko-indonéské předky a otec je zIzraele. Založila neziskovou organizaci pro děti, které trpí roštěpem rtů s názvem Smile with. Sama se s tímto postižením narodila, ale nejde to na ní ani trochu poznat. Carmit vystupovala v klipu Rickyho Martina - La Vida Loca a v mnoha dalších projektech jako reklamy čivedlejší role ve filmu.

Jessica Sutta

Jessica se podobně jako Nicole Scherzinger věnuje od svých čtrnácti tancování. Chodila do taneční školy,kde jí balet nadhnultak, že se mu začala věnovat intenzivně. Po zranění se začala soustředit na divadelní prkna, po pár měsících se však vrátila ke své vášni - tanci. Vystupovala vněkolika filmech a do skupiny Pussycat Dolls se dostala díky tomu, že byla vesprávný čas na správném místě.

Melody Thorton

Melody má skvělý hlasový rozsah, a to po své mexické babičce, která byla zpěvačkou a jejím afroamerickém dědečkovi, ten byl bluesový kytarista. Ještě než se dostala do Pussycat Dolls doprovázela celou řadu zpěváků a zpěvaček.

Ashley Roberts

Ahley se věnuje tancování již od svých tří let a zpívat začala vdesíti. V roce 2002 se přestěhovala do Los Angels, kde se objevila v několika reklamách a pak si našla cestičkuke skupině Pussycat Dolls.

Kimberly Wyatt

Šestou a poslední členkou Pussycat Dolls je Kimberly Wyatt. Ta začala ve svých sedmiletech ncovat a od svých čtrnácti si tak přivydělávala na studia.Po škole se odstěhovala se doLasVtaegas, kde zkoušela štěstí na různých konkurzech. Tancovala např. na zaoceánských parnících či v kasinech. Poté se přestěhovala do Las Angels a staůa se členkou sexyPussycatDolls.

A tady fotky Pussycat Dolls
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pusseke doll

(tereza, 19. 2. 2010 13:20)

ahojky jak